~ CERTIFIKOVANÝ ONLINE KURZ ~

STATIK NA SKLO

MŮŽE BÝT KAŽDÝ

ZA 1 MĚSÍC VÁS NAUČÍM POMOCÍ ONLINE KURZU DĚLAT STATIKU JAKO PROFESIONÁL I BEZ VYSOKOŠKOLSKÉHO DIPLOMU.

CO DÍKY KURZU STATIK NA SKLO ZÍSKÁTE

 • 1
  CERTIFIKOVANÝ ONLINE KURZ - STATIK NA SKLO
  Po absolvování tohoto online kurzu získáte veškeré potřebné znalosti, dovednosti a zkušenosti, jak počítat statiku skla.
 • 2
  DO MĚSÍCE POČÍTÁTE STATIKU JAKO PROFESIONÁL
  Dávám vám své slovo, že po absolvování prvních tří lekcí si dokážete vypočítat tloušťku skla v zábradlí a budete umět pomocí 3D numerické simulace provést rázovou zkoušku (dynamický boční náraz) podle ČSN 743305 - Ochranná zábradlí.
 • 3
  VIDEO NÁVODY, VE KTERÝCH SE MI DÍVÁTE PŘES RAMENO
  Podrobné video návody, ve kterých se mi doslova díváte přes rameno a já vám vysvětluji na co kliknout, proč na to kliknout a jak u toho přemýšlet.
 • 4
  UCELENÝ POSTUP A NÁVOD, JAK POČÍTAT STATIKU SKLA
  Předám vám svůj postup a přístup k počítání statiky skla, který jsem si vytvářel od roku 2006 na více jak 1000 zakázkách.
 • 5
  VZOROVÉ PŘÍKLADY, KTERÉ JEN NAHRAJETE
  Každý účastník získá všechny probírané ukázkové případové studie jako soubor, který si nahraje do své aplikace SJ-MEPLA. Díky tomu mu bude stačit jen změnit rozměr nebo posunout podporu a získat výsledky.
 • 6
  4 HODINY OSOBNÍ KONZULTACE PŘÍMO SE MNOU
  Kurz oficiálně trvá 4 týdny, proto každý týden účastníkům nabízím osobní konzultaci u mě v Brně nebo online pomocí Zoom.us.
 • 7
  ČASOVĚ NEOMEZENÝ PŘÍSTUP
  Celý kurz získáte na dobu neurčitou a můžete se k němu kdykoliv vracet a doplňovat své znalosti.

Staňte se certifikovaným statikem na sklo

Jste sklenář, projektant, prodejce kování na sklo, dodavatel, montážník, výrobce konstrukcí na sklo nebo ze skla? Myslíte si, že statika skla je složitá a vyžaduje si nějakou super schopnost? Nebo si myslíte, že bez vysokoškolského vzdělání nebudete moci statiku skla počítat? Pokud ano...

... tak tato nabídka je přímo pro vás.

Pro koho je trénink statik na sklo?

 • Pro kohokoliv, kdo se rozhodne, že chce rychle, jednoduše a profesionálně vypočítat tloušťku skla, ověřit si odolnost skla na dynamický boční náraz a chce optimalizovat složení skla pro nejlepší cenovou nabídku pro bezpečné a levné řešení.
 • Trénink je pro specialisty, kteří nemusí mít vysokoškolské vzdělání.
 • Trénink je pro specialisty a firmy, které chápou a vnímají, že statika skla je klíčovou činností, kterou je potřeba využívat při prodeji, reklamacích, vývoji a inovacích skla.
 • Trénink je pro firmy a specialisty, kteří chtějí získat status EXPERT NA SKLO.
 • Pro lidi, co chtějí ušetřit čas, peníze a získat video postupy, jak navrhovat statiku skla.

Jak trénink probíhá?

Jakmile vstoupíte do kurzu, získáte přístup do online prostředí, kde na vás čekají video tréninky, ve kterých si můžete krok za krokem projít teorii, dívat se mi přes rameno, jak počítám statiku pomocí programu SJ-MEPLA a učit se, kam klikat, jak přemýšlet a jak vyhodnocovat výsledky. 

Tempo dobu výuky si určujete sami. Je jen na vás, jak dlouho se budete učit.

Neznám lepší formu, jak se naučit statiku skla!

Trénink probíhá tak, že:

 1. Každý týden dostanete přístup k jednoltivým promylšeným video lekcím, ve kterých si postupně osvojujete jazyk statiků na sklo. 
 2. Nebudete se muset učit veškerou teorii běžných statiků, ale naučíte se jen to nejdůležitější, co potřebujete vědět pro statiku skla. 
 3. Ve videu se mi díváte přes rameno a sledujete, kam klikám, proč tam klikám a já vám vysvětluji krok za krokem, co to znamená, k čemu to slouží a jak to využívat.
 4. Součástí každé lekce je PDF soubor s přednášenou látkou pro vytisknutí. Doplňující informace a doporučená literatura.
 5. Příklady, které vám budu ukazovat následně získáte jako soubor, který si nahrajete do aplikace a už nebudete muset zadávat všechny parametry. Bude vám stačit změnit jen rozměr nebo umístění podpory nebo bodového úchytu ve skle a zmáčknout tlačítko výpočet. 
 6. V každé lekci vám prozrazuji souvislosti a empirické zkušenosti, které nikde jinde získat nemůžete. Moje praxe od roku 2006 mi poskytla rozsáhlé znalosti a vědomosti, které vám zaručí, že kurz opustíte nejen jako certifikovaný statik na sklo, ale i jako expert na sklo, který statice skla rozumí a umí navrhovat správnou tloušťku bezpečného skla.

Lehčí si to už nedokážu představit!

Tato cena je pro mne skutečně symbolická, jelikož bych nikdy nerozdával své know-how, které mi měsíčně generuje kolem 80.000,- Kč. Když jsem před rokem přemýšlel, jestli někoho naučím počítat statiku, tak jsem si řekl, že pod 350.000,- Kč to neudělám. Tuto nabídku můžete získat jenom zde.

Miroslav Sázovský

Kdyby mi někdo na začátku mého podnikání řekl, že si pomocí jedné aplikace na statiku skla mohu ročně vydělávat 1.000.000,- Kč, ale bude po mě požadovat na začátku investici jen 67.000,- Kč, nabídl mi, že mě vše za měsíc naučí a hned další měsíc budu moci počítat statiku a začít si tím vydělávat peníze, tak bych na nic nečekal.

Já jsem tuto možnost neměl a trvalo mi 3 měsíce, než jsem se naučil používat software a pak další roky obav a nejistoty, zda to dělám správně. Nikdo mi neradil a nikdo mi neposkytl mentoring, abych si mohl ověřit, zda moje výpočty jsou správné. 

Po 12 letech v oboru, kdy jsem všechny své zkušenosti, dovednosti a znalosti získával doslova přímo na hřišti, kde mě to stálo pot a krev, jsme se rozhodl, že začnu pracovat jen pro odborníky v našem oboru a přestanu být nezávislým expertem v oboru.

To znamená, že budu vzdělávat, učit a vést VIP MENTORING KLUB. Společně s lidmi, kteří to se sklem skutečně myslí vážně, budeme určovat, co znamená BÝT SPECIALISTOU NA SKLO. Pokud sklu věříte, jste z něho nadšený jako já a uvědomujete si, že ho už nelze přehlížet a považovat za doplňkový stavební materiál, tak můžete být součástí komunity lidí, která je na stejné vlně a řeší stejné problémy a radosti jako vy.

Miroslav Sázovský

Jsem tak přesvědčený, že vám trénink přinese očekávané výsledky, proto...

...nenabízím žádnou garanci vrácení peněz, ale mé slovo, že vás statiku skla naučím počítat, i kdybych vás měl "držet za ruku".

Pro úspěšné zvládnutí kurzu budete potřebovat naistalovat aplikaci SJ-MEPLA v aktuální verzi. Lze si stáhnout 14 denní trial verzi. Tato verze má určitá omezení. Doporučuji vytvořit závazek a koupit si plnou verzi software za 5.500 EUR. Jedině tak ucítíte palčivou touhu vše se rychle naučit a získat investované peníze zpět.

Návratnost investice je do 3 měsíců při aktivním nabízení služby nebo aktivním využívání v každodenní praxi. Moje posudky stojí od 25.000,- Kč bez DPH. Proto jsem si jistý, že vám tento tréninky spolu s aplikací SJ-MEPLA bude velmi rychle vydělávat peníze.

Miroslav Sázovský

Jestli vám má nabídka dává smysl a jste si vědomi, že je pro vás v dnešní době důležitý čas a efektivní investice, která se velmi rychle zhodnotí, tak vyplňte vaší přihlášku:

Vyplňte svou PŘIHLÁŠKU a získejte certifikovaný TRÉNINK STATIK NA SKLO ONLINE!