Software pro navrhování tloušťky skla

Hledáte celosvětově uznávanou aplikaci na navrhování tloušťky plochého skla? Tak program SJ Mepla je tím nejlepším, co můžete získat v poměru Výkon vs. Cena. 

💰 ProDávám plnou verzi aplikace spolu se školením za cenu 250.000 Kč bez DPH. 


Prodám vám svou licenci SJ MEPLA a zaškolím vás

Když jsem v roce 2009 začínal podnikat sám na sebe, měl jsem za sebou již 3 roky v nadnárodní firmě na výrobu plochého skla AGC Glass Europe, kde jsem získal rozsáhlé znalosti o plochém stavebním skle. Znal sjem nejen způsoby, jak se sklo vyrábí, ale i opracovává a montuje. Dosl přímo v aréně jsem pocítil pot a krev ve tváři, když se řeže, kalí, vrství a montuje sklo. 

12 let sjem počítal jen statiku a zpracovával diagnostické posudky. Za svou kariéru jsme vypracoval přes 1200 posudků na sklo. Nakonec jsem skončil, protože jsem si všiml, že můj kariérní žebřík je opřený o špatnou zeď. Ačkoliv jsem byl uznávaný odborník na poruchy a vady skla, vyhledávaný statik se zkušenostmi z výroby a ze staveb, tak jsem se rozhodl ukončit svou kariéru specialisty na sklo. 

Nyní proDávám jedné firmě příležitost, získat mé dlouholeté knowledge se statickýmý výpočty a k tomu plnou aktuální verzi aplikace SJ MEPLA. Prodám vám svou licenci na aplikaci SJ MEPLA a k otmu vás do aplikce zaškolím tak, že vám zůstanou video návody, postupy a vzorové příklady, abyste se k nim mohli vracet a nebo je do budoucna používat při školení nových zaměstnanců. 

Za svou kariéru jsem vyškolil přes 500 lidí v oboru stavebního skla přes montážníky, statiky, projektanty, architekty, majitelé firem, obchodníky a techniky.

💡 Dám vámdestilát toho nejlepšího, co jsem se od roku 2006 naučil o stavebním skle. 

Proč používat software SJ MEPLA?

SJ MEPLA je aplikace, která je vyvinutí pro provádění statických a dynamických výpočtů skleněných konstrukcí. Můžete vypočítat jakýkoliv tvar, vytvářet do skla otvory, výřezy a zaoblit rohy.

Aplikace má předdefinované ocelové kotvící prvky, díky čemuž je jednou z nejlepších na trhu. Během krátké chvilky dokážete vymodelovat bodově uložená skla, skleněné zábradlí, skleněné schody, izolační skla kotvená pomocí U-profilů nebo pomoc ocelových kloubových bodů.

Aplikace dokáže počítat izolační dvojskla, trojskla, ale i čtyř skla. Také si poradí s výpočty vrstveného skla, kde zahrnuje spolupůsobení folie a skla.

Předností aplikace je simulace dynamického nárazu podle ČSN EN 12600, ale i pádu ocelové koule.

Nově dokáže vyhodnocovat zbytkovou stabilitu skla po nárazu.

Když aplikaci umíte používat, tak do 30 minut máte téměř jakékoliv sklo navržené a s velkou jistotou přesně víte, jaká tloušťka skla je vyhovující.

Po výpočtu si zobrazíte post procesorový 3D obrázek průběhů napětí ve skla od různých zatěžovacích stavů a necháte si vytisknout protokol o výpočtu spolu se statickým posouzením vypočítaných hodnot.

💰 ProDávám plnou verzi aplikace spolu se školením za cenu 250.000 Kč bez DPH. 

Proč využít nabídku aplikce + školení?

Řeknu to upřímně a na rovinu. Co bych za to dal já, kdybych tuto možnost od někoho dostal. Když jsem začínal, tak jsem trávil stovky hodin objevování aplikace a snažení se pochopit, jak aplikace funguje a jak hlavně provádět výpočty, abych nudělal chybu.

Jen si to představte: Vypočítáte jednu tabuli skla, ktrá je na stavbě 100x. Sklo se vyrobí a pak následně namontuje, když v tom přijde specialista na sklo a řekne vám, že statický výpočet je španě a vy máte najednou problém za milion. 

Získáte aplikaci spolu s knowledge specialisty na sklo, který vznikl přímo u výrobce, vedl fabriku na opracování skla a zpracoval přes 1200 posudků na sklo, ve kterých prováděl diagnostiku skla a navrhoval tloušťku skla. 

Jsme člověk, který si prvních  let každý svůj výpočet šel prohlédnout na stavbě a přiznám se, že několikrát jsem viděl chyby a problémy, které vycházeli z mých chybně vypočítaných návrhů. 

Umím si převzít odpovědnost za svou práci a na konci mé kariéry jsem již zpracovával posudky na konstrukce za desítky milionů korun. Jako otec 3 dětí vím, co znamená odpovědně dělat svou práci a zodpovědně plnit jednotlivé úkoly. 

💰 ProDávám plnou verzi aplikace spolu se školením za cenu 250.000 Kč bez DPH.