Miroslav Sázovský (naroz. 1979)

Specialista, expert a znalec na sklo ve stavebnictví

Od roku 2006 jsem se věnoval sklu ve stavebnictví a dalo by se říct, že jsem se dostal na pomyslný znalostní vrchol v oboru. Vždy jsem chtěl pomáhat lidem, ale uviděl jsem, že jim tolik nepomohu tím, že je budu učit vše o skle, ale spíše se zaměřím na zásadní rozlišení: "Neznám špatné týmy, jen špatné vedení." Začal jsem studovat leadership a v roce 2018 jsem ukončil kariéru specialisty na sklo a vydal se na cestu experta a specialisty na leadership a koučink. Se stejnou posedlostí a vášní, jakou jsme měl ve skle jsem se opřel do studování, objevování a trénování.

Jenže. 💡

Přestože jsem skončil, tak mi stále volali lidé a žádali mě o pomoc. Vím, že už nechci pracovat jako statik na sklo. Má nová práce mě naplňuje, baví a miluji ji, ale mám v hlavě, v šuplíkách a v šanonech ve svém archivu tolik knowledge o skle ve stavebnictví že mi přišlo líto ho nechat ležet a nepředat ho lidem. Proto jsem založil veřejnou Glass Knowledge Management (dále je jako "GKM"). 

Chcete mi pomoci? 🧱

Pokud jste stejně jako já máte rádi sklo ve stavebnictví, jste studentem, profesorem nebo jen někdo, kdo chce také za sebou zanechat dědictví a přispět oboru, tak mě kontaktujtea můžeme tento GKM tvořit společně. 

Chcete projekt podpořit finančně? 💰

Pokud chcete podpořit tento jedinečný projekt, máte možnost získat místo sponzora na vstupní straně do projektu nebo ve vybraných tématech. Nebo mě můžete třeba jen podpořit a poslat mi od-měnu na účet: 4074625001/5500 (CZK, EUR Raiffeisen bank). V případě zájmu mi napište na kancelar@sazovsky.cz.

Prohlédněte si můj osobní experiment: Evergreen Digital Garden

Potřebujete posudek na sklo?

12 let jsem byl zván jako Ad-Hoc znalec na sklo a pomáhal jsem fimám, jednotlivcům a úřadům řešit problémy s poruchami a vadamy skla. Zpracoval jsem 📁 1221 posudků

Přestože to již není můj hlavní obor podnikání, tak vám mohu pomoci. Je důležité zmínit, že moje základní odměna 💰 za posudek začíná na 25.000 Kč, proto se nejdříve podívejte do znalostní báze Glass Knowledge Management a zvažte, jestli se vám investice vyplatí.