Miroslav Sázovský (naroz. 1979)

Specialista, expert a znalec na sklo ve stavebnictví

Potřebujete posudek na sklo?

12 let jsem byl zván jako Ad-Hoc znalec na sklo a pomáhal jsem fimám, jednotlivcům a úřadům řešit problémy s poruchami a vadamy skla. Zpracoval jsem přes  📁 1221 posudků

Přestože to již není můj hlavní obor podnikání, tak vám mohu pomoci. Je důležité zmínit, že moje základní odměna 💰 za posudek začíná na 16.900 Kč bez DPH, proto se nejdříve podívejte do znalostní báze Glass Knowledge Management a zvažte, jestli se vám investice vyplatí.

Od roku 2006 jsem se věnoval sklu ve stavebnictví a dalo by se říct, že jsem se dostal na pomyslný znalostní vrchol v oboru. Vždy jsem chtěl pomáhat lidem, ale uviděl jsem, že jim tolik nepomohu tím, že je budu učit vše o skle, ale spíše se zaměřím na zásadní rozlišení: "Neznám špatné týmy, jen špatné vedení." Začal jsem studovat leadership a v roce 2018 jsem ukončil kariéru specialisty na sklo a vydal se na cestu experta a specialisty na leadership a koučink. Se stejnou posedlostí a vášní, jakou jsme měl ve skle jsem se opřel do studování, objevování a trénování.

Jenže. 💡

Přestože jsem chtěl skončit, tak mi lidé stále volali a žádali mě o pomoc. Vím, že už nechci pracovat jako statik na sklo, ale diagnostiku poruch a vad skla miluji. Má nová práce mě naplňuje, baví a miluji ji, ale mám v hlavě, v šuplíkách a v šanonech ve svém archivu tolik knowledge o skle ve stavebnictví že mi přišlo líto ho nechat ležet a nepředat ho lidem. Proto jsem založil veřejnou Glass Knowledge Management.

Ing. Miroslav Sázovský

Nezávislý expert na poruchy a vady skla