PROČ MÁM SVOU PRÁCI RÁD

Chci pracovat pro lidi a na zakázkách, kde mohu svým klientům udělat skutečný rozdíl v jejich životech. To znamená, že chci přispět k tomu, aby mohli být spokojení, šťastní, měli klid na duši a radost ze života, aniž by se museli bát, že někde něco praskne, spadne, nebo časem ztratí svou funkčnost či bezpečnost. Ctím své hodnoty, kterým s každou zakázkou dávám slib a své slovo, které ctím v době, kdy ho mám dodržet.

OSOBNÍ PŘÍBĚH

Narodil jsem v Teplicích dne 12.12.1979 jako Miroslav Sázovský. Se svou krásnou ženou Evou (www.andriessen.cz) a třemi dětmi (Emily, Katie, William) žijeme v Brně.

Svou profesní praxi ve stavebnictví jsem začal už jako malý kluk, kdy jsem chodil se svým otcem na stavby a pomáhal mu jako jeho přidavač. Tato zkušenost mě přivedla na Průmyslovou stavební školu v Duchcově, kde jsem studoval technické zařízení budov (TZB). Po složení maturitní zkoušky pro mě neexistovala jiná volba než jít na vysokou školu ČVUT v Praze, kde jsem po sléze zjistil, že moje znalosti z oblasti TZB jsou na takové úrovni, že mnohdy přesahovaly ty vysokoškolské, to mě doslova demotivovalo, a tak jsem si vybral obor Stavební fyzika (tepelná technika, osvětlení, oslunění, akustika, pohoda vnitřního prostředí).

Protože pocházím z Teplic v Čechách, tak jsem se po absolvování vysoké školy v roce 2006 ucházel o pracovní pozici konzultanta pro střední Evropu v nadnárodní firmě pro výrobu a opracování skla AGC Flat Glass (Teplice). Zde jsem ve vedení firmy získal rozsáhlé znalosti a mezinárodní zkušenosti s výrobou a opracováním plochého skla nejen ve stavebnictví, ale i o jeho praktickém použití přímo v terénu.

V roce 2009 jsem se stal ředitele zpracovatelského závodu na ploché sklo v Trnavě na Slovensku. V této firmě jsem objevil, co znamená pracovat jako lídr v prostředí, které je těsně před krachem. Po jednom roce jsem zažil to, co se v některých firmách odehrává 5 až 10 let. Stálo mě to hodně osobního života a kus zdraví, proto jsem se rozhodl, že mi to za to nestojí a vydal se na cestu nezávislého konzultanta a experta v oboru.

Zážitek z bankrotující firmy mě inspiroval a motivoval k hledání odpovědí na chyby, které v této firmě vznikly a vedly k jejímu zániku. Začal jsem studovat leadership a umění bytí lídrem. V roce 2016 jsem se setkal s lidmi z týmu Wernera Erharda a jeho učení doslova propadl. Díky tomu jsme si uvědomil, že veškerý leadership a bytí lídrem začíná u nás doma, s dětmi a s manželkou. Dnes pomáhám vytvářet lídry ve firmách a týmech po celé České a Slovenské republice - www.sazovsky.com

 Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“

Od roku 2010 podnikám jako nezávislý specialista / expert na ploché sklo a pomáhám nejen firmám a různým organizacím s řešením reklamací a navrhování plochého skla. Pracuji nejen ve stavebnictví, ale pro firmy, vyrábějící automobily, lokomotivy, tramvaje, metra nebo domácí elektroniku.  

Každoročně vypracuji kolem 100 zakázek ve kterých navrhuji, posuzuji, vyhodnocuji a radím, jak řešit problémy nebo záměry svých klientů.

Po více jak pěti letech příprav a 12 letech praxe jsem spustil vzdělávací web se zaměřením na sklo ve stavebnictví www.glasseducation.cz, kde zveřejňuji své know-how a předávám své nápady a myšlenky široké odborné veřejnosti. Mými kurzy prošlo desítky firem v oboru a moje články věnující se problematice skla četlo již stovky tisíc lidí. 

Od roku 2019 se více zaměřuji na práci pro sklenáře, montážníky, fasádníky, architekty a projektanty, aby mohli získat mé know-how a stali se experti na stavební sklo. Založil jsem VIP MENTORING KLUB, ve kterém zveřejňuji všechny své zanlosti, dovednosti a empirické zkušenosti. Také zveřejňuji certifikované online tréninky, které jsou skutečně jen pro lidi, kteří chtějí být lídry trhu:

- STATIK NA SKLO (měsíční online trénink, cena 67.000,- Kč bez DPH)

Má vize do budoucna je taková, že chci být pro tento obor zdrojem něčeho většího, než jsme já sám, vzorem integrity, autentičnosti a příčinou toho, co se stane. Jinými slovy chci pomoci našemu oboru vytvořit konverzace a prostředí, které bude používat jeho uživatele. Dále chci pomáhat všem chlapům, být sami sebou za každé situace bez ohledu na okolnosti a žít život, který milují.

Můj osobní projekt, kterým chci přispět především našim dětem: www.osobni-vztahy.cz